• Previous
  • Next
  • Epp Bohemia

    Epp Bohemia

Infračervená kamera Fluke Ti200

Přístroj Ti200 je rychlý, přesný a snadno použitelný – perfektní kamera pro infračervené kontroly. Objevte, jak se svou odolností a rozsáhlými funkcemi dokáže splnit většinu požadavků.

Díky výkonným funkcím je řešení potíží rychlé a snadné

Technologie se mění. Rozhodně si nepřejeme, abyste měli pocit, že přicházíte o důležité inovace, proto společnost Fluke vyvinula termokameru Ti200 pro adaptaci na změny.

Připravenost na budoucnost je součástí její DNA. Můžete testovat a měřit s bezdrátovou rychlostí a připojovat další bezdrátová zařízení. Pokud je ve vaší budoucnosti termokamera, zajistěte, aby sama měla budoucnost.
Nová generace automatického zaostřování pro vždy ostré snímky

Termokamera Fluke Ti200 je vybavena automatickým ostřením LaserSharp® pro dokonale ostré snímky. Bez kompromisů. Každý uživatel termokamer ví, že zaostření je při provádění infračervené kontroly to úplně nejdůležitější. Bez zaostřeného obrazu nemusí být měření teploty přesná, někdy i o 20 stupňů, proto je snazší přehlédnout problém. Automatické ostření LaserSharp vám řekne, na co přesně ostříte. Než zaostří, vypočítá pomocí laseru vzdálenost cíle. Umístíte červenou laserovou tečku na zařízení, které kontrolujete, poté zmáčknete a spustíte spoušť a máte dokonalý zaostřený snímek.
Je kompatibilní s Fluke Connect®, největší soupravou propojených měřicích přístrojů na světě

Fluke Connect® je jediný systém pro bezdrátové měření a testování, se kterým můžete zůstat v kontaktu se svým týmem, aniž byste odešli z terénu. Držte vaši firmu v chodu pomocí videohovoru Fluke Connect ShareLive™. Odesílejte kritická data, dostávejte odpovědi a souhlas s vícepracemi okamžitě, aniž byste opustili místo kontroly. Začněte nyní šetřit čas a zvyšovat produktivitu. Další informace naleznete na webové stránce www.flukeconnect.cz.

Pro vyšší univerzálnost pro speciální aplikace je k dispozici teleobjektiv a širokoúhlý objektiv s možností instalace v terénu. Díky hlasovým poznámkám již není třeba pero a papír.

Pro aplikace vyžadující odečty vysokých teplot představuje alternativní volbu model Ti300 nebo Ti400.